Obsah

Mistrovství ČR v požárním sportu

Úspěch Votěcha Kani.

Úspěch Vojtěcha Kani na Mistrovství ČR v požárním sportu dorostu.

Mistrovství ČR v požárním sportu se konalo 4. a 5. 7. 2017 ve Zlíně!!! Náš dorostenec v mladší kategorii Vojta Kaňa se úspěšně probojoval přes okresní a krajské kolo až mezi nejlepší závodníky ze všech krajů ČR na Mistrovství ČR. Od nového roku měli všichni Pačlavští dorosti dvakrát týdně náročné tréninky a jejich dřina se vyplatila. V krajském kole se na předních příčkách umístila Hana Kaňová, která skončila ve střední kategorii dorostenek na 2. místě a Klára Vdolečková v mladší kategorii také na 2. místě. Postup na MČR jim utekl jen o pár setin sekundy.

Vojta Kaňa úžasně reprezentoval svůj sbor, obec, okres a také Zlínský kraj a vybojoval nádherné 4. místo!!!

Účast na Mistrovství ČR je pro náš sbor obrovským úspěchem. Byl to krásný dvoudenní sportovní zážitek jak pro závodníky, tak i pro trenéry a naše fanoušky, kteří si podporu Vojty nenechali ujít.

Moc děkujeme Vojtovi za vzornou reprezentaci a obrovskou snahu a píli na sobě pracovat.